Yüksek Erişilebilir

Veri Merkezi Hizmetleri

Kişisel ya da kurumsal web siteleriniz için hosting, Reseller bayi hosting, sunucu kiralama ve sunucu barındırma hizmetlerimiz ile siteleriniz 7 X 24 açık dururken, siz işlerinize odaklanacaksınız.

Veri merkezi Hizmetleri olarak neler sağlarız ?

  • Hosting
  • Reseller Bayi hosting
  • SEO Hosting
  • SEO Reseller hosting
  • VDS Sunucu
  • SEO VDS Sunucu
  • Kiralık (Dedicated) Sunucu
  • Sunucu Barındırma ( co-location)


Tamamı firmamıza ait olan alt yapımızda, Dell, HP ve Supermicro sunucular ile yüksek performans ve kaliteli hizmet sunarız. Tamamı DDR4 ram ve Son seri işlemcilerden oluşan sunucularımız ile SSD disk yapısı ile kalite ve performans garantisi sunmaktayız.

 

Detaylı bilgi ve paketleri incelemek için, www.akwebhostingi.com internet sitemizi inceleyebilirsiniz.

Image

Size yardımcı olmak için buradayız

Paketlerimizle ilgili detaylı bilgiye mi ihtiyacınız var?

Tier 2+ Veri Merkezi ile yüksek uptime, ve kesintisiz erişim...

Kurumsal sunucular

Tüm dünyada en çok kullanılan supermicro, dell ve hp sunucular kullanmaktayız.

Üstün soğutma sistemi

Verimerkezi N+1 yapıda hassas kontrollü iklimlendirme sistemleri ile soğutulmaktadır.

Yeni nesil teknoloji

Verimerkezimizde en yeni iklimlendirme ve soğutma teknolojisi kullanılmaktadır.

Efsanevi Teknik Destek

Tüm destek taleplerini, 7 X 24 ortalama yarım saatte yanıtlıyoruz.

1 Gbit network

Yüksek hız ve erişebilirlik için 2 X 1 Gbit network ile hizmet vermekteyiz.

Geniş Ödeme Yelpazesi

Tüm siparişlerinizi 7/24 Havale ve Kredi kartı ile kolayca ödeyebilirsiniz.

Size yardımcı olmak için buradayız

Paketlerimizle ilgili detaylı bilgiye mi ihtiyacınız var?

Netinternet Veri Merkezindeki tamamı firmamıza aitteknik alt yapımız...

Tüm sunucularımız, Türkiye'nin en iyi veri merkezleri olan Bursa Dgn ve Denizli Netinternet veri merkezlerinde barınmaktadır. Ana omurgayı oluşturan ağ ekipmanlarımızın tamamı yedeklidir. 2 X 1 Gbit fiber port ile çift router üzerinden yedekli bağlantı sağlanmaktadır. Uptime süreleri %99 olarak garanti edilmektedir.

Aynı şekilde hizmet verdiğimiz sunucularımızın tamamı firmamıza ait sunuculardır, Kiralık sunucu kullanmamaktayız. Sunucularımız E3 ve Yeni nesil çift işlemcili E5 serisi işlemcilerden oluşmaktadır. Sunucularımızda SSD disk ve SATA3 Enterprise diskler kullanmaktayız. Raid 1 ve Raid10 ile güvenlik ve güçlendirme sağladığımız sunucularınızda cloudlinux, cagesf, cxs gibi yazılımlar ile de güvenlik %99 sağlanmış durumdadır.

Opsiyonel olarak 2Tbps Anti Ddoss saldırı korumalı IP lerimiz ile saldırı aldığı anda koruma hizmeti de verebilmekteyiz.

Yazılım olarak tüm sunucularımızda Cpanel / Whm panel kullanmaktayız, Litespeed ile sunucularımız Apache'ye göre %90 daha performanslı çalışmaktadır.

Network

Veri merkezi yurt içi ana internet erişimini Türk Telekom üzerinden sağlamakta olup, Türk Telekom MPLS omurgasına, 2 farklı santralden her birine 2 farklı ring bağlantı ile dört noktadan yedekli olarak bağlıdır. Ana omurgayı oluşturan ağ ekipmanlarımızın tamamı yedeklidir.

Enerji

Verimerkezinde, Şebeke enerjisinin kesilmesi durumunda hazır bulunan AKSA marka N+1 konumlandırılmış jeneratörlerimiz, uzun sürekli kesintilere karşı 4 saatlik aralıklarla dönüşümlü olarak veri merkezimizin enerji ihtiyacını karşılar.

Ayrıca UPS sistemi, ihtiyacın iki fazlası olacak şekilde N+1 pararlellenmiştir. UPS sistemimiz, olası enerji kesintilerinde, jeneratör geçişleri sırasında veri merkezimizin elektrik ihtiyacını 30 dakikaya kadar karşılayacak akü kapasitesi ile donatılmıştır.

Soğutma

Veri merkezimiz birebir N+1 yapıda Liebert Hiross hassas kontrollü iklimlendirme sistemleri ile soğutulmaktadır. Tüm veri merkezimizdeki kabin ve sunucu yerleşimi sıcak hava ve soğuk hava koridorlarını göz önüne alarak dizayn edilmiş, hava akımı 60 cm yükseltilmiş döşeme altından verilmektedir. Olası deprem riskine karşın yükseltilmiş döşeme özel olarak mukavemeti arttırılmıştır.

Teknik Destek

Firmamız, profesyonel teknik ekibi ile birlikte 365 gün, günün her saati 7x24 hizmet vermektedir.

Tier 2+ Veri Merkezi

Veri merkezi, Tier 2 seviyesi üzerinde bir yedekliliğe sahiptir. Bunlar N+1 konumlandırılmış Jeneratör, N+2 konumlandırılmış iklimlendirme ve UPS sistemlerini içermektedir.
logo.png

İletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir.

A Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Bulvarı Mall Of İstanbul Kat:17 Dr:136 Başakşehir - İstanbulE [email protected]M 0850 885 0863M 0541 272 3056

Bizi Takip Edin

Abone olun, Bizimle kalın...

Bültenimize abone olarak yenilikler ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.